piątek, 6 marca 2015

Co sądzisz o nastolatka - Ich problemy !

NASTOLATKI -Nie będę wrzucać wszystkich do jednego worka, bo każdy nawet nastolatek jest inny. Są jakieś też pogrupowania. Wiele nastolatków szybko dorasta, piją, palą, ale nie można powiedzieć, że każdy to robi dla szpanu, czy tam po to aby się innym przypodobać. Inni rzeczywiście mają z tym problem, picie pomaga im zapomnieć, szkoda, że w ostatnim czasie to jest najłatwiejszy sposób na 'rozwiązanie' problemu. Takie osoby potrzebują pomocy. To tylko nastolatki, rodzice powinni im pomóc, pogadać, a teraz i oni nie potrafią wychować własnych dzieci. Potem tylko imprezy, ciąża, zmarnowanie sobie życia. Szczerze takim nastolatką współczuję. Ja sama piję, ale tylko okolicznościowo. Mam 14 lat, ale nigdy nie dam sobie wmówić, że robię to, bo inni tak robią, bo jestem głupią nastolatką. Denerwują mnie wręcz osoby, które myślą, że są takie super, bo nie palą, nie pija i w ogóle. I na około się tym chwalą, tekstami typu 'Jesteś taki fajny, że palisz.'Dla mnie to żałosne. Zamiast tak mówić to może pomogą takiej osobie, albo po prostu się niech tym nie interesują. Kolejny problemem jest to jak nastolatki chwalą się wszystkim, ważne jest czy ktoś ma nowego iPhona, czy tablet. To smutne, ale tak jest. Wszystko posuwa się do przodu. Szkoda, że ktoś kto nie ma markowych ciuchów jest ty gorszym.
Ale i tak moim zdaniem największym problem wśród młodzieży jest dwulicowość, fałsz, chamstwo. Ciągle się z tym spotykam. Plotki, można coś tam pogadać, ale nie tak aby komuś zniszczyć życie. Albo znęcanie się nad słabszymi, niszczenie im psychiki. Brak w ogóle jakiejkolwiek empatii, zrozumienia. Coraz więcej przez to pojawia się samobójstw. Do tego nawet jak ktoś to zauważy to nic z tym nie robi, woli stać z boku...Boję się co będzie np. za 50 lat. Mam nadzieję, że młodzież się opamięta, ja też nie mówię, że jestem święta. Miejmy nadzieję, że będzie tylko lepiej. PROBLEMY NASTOLATKÓW !? (przykłady) 
 
Kasia, 14: Drogie Bravo! Mam na imię Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was, bo mam duży problem. Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda?
Pomóżcie!


  Darek 16 : Może wyda Ci się to dziwne, ale chodzę z trzynastoletnią dziewczyną. Bardzo się kochamy i mamy wiele wspólnych zainteresowań. Jestem w takim wieku, że chciałbym już współżyć. Kilka razy próbowałem zbliżyć się do Marty, ale ona wciąż tłumaczy, że nie ma ochoty. Myślę, że po prostu nie chce jeszcze rozpocząć życia seksualnego. Nie rozumiem dlaczego tak postępuje, zwłaszcza, że jest już dojrzałą i ma miesiączkę. Nie chce jej rzucać dla innej dziewczyny, bo na prawdę ją kocham. Jak ją przekonać, by chciała tego samego co ja?


Karol, 18: Długo zastanawiałem sie aby napisać ten list do Ciebie ale sądzę, że możecie pomóc rozwiązać mi mój problem. Otóż w wakacje poznałem pewną cudowną dziewczynę Monikę, jest w moim wieku i jest już doświadczona. Po tygodniu zaproponowała mi abyśmy zaczęli się kochać, ale ja się boję przed tym "pierwszym razem". Mam pytanie, czy mój członek może utkwić w jej pochwie? I co mam zrobić i jak się zachować jeśli tak się stanie i nie będę mógł go wyjąć.
Proszę o szybką odpowiedz, bo jeśli nadal będę bał się tego zrobić, to ona
przestanie mnie kochać.


Miss, 16: Droga redakcjo! Byłam u przyjaciółki na prywatce i poznałam cudownego chłopaka!
Nazywał się Damian i był taki słodki! Wszystkie koleżanki mi zazdrościły!
Zaproponował mi współżycie, lecz ja odmówiłam! Teraz się do mnie nie odzywa i
puszcza plotki po szkole! Czy dobrze zrobiłam? Może gdybym się zgodziła, to
kochałby mnie tak ja jego!?  Zrozpaczona czytelniczka!


Aneta, 15:  Nigdy do was nie pisałam, ale zdarzyło się coś okropnego. Kiedy rozmawiałam z koleżanką, doradziła mi, żebym się zmasturbowała i kiedy to robiłam poczułam przebicie się błony. Czy to oznacza ze nie jestem już dziewicą? Czekam na odpowiedź.


Olek, 17:: Mój problem polega na tym, że po nocach śni mi się, że uprawiam seks ze swoim młodszym bratem. Sen ten powtarza się dosyć często. Czy to oznacza, że jestem gejem?


PS : TO SĄ PRZYKŁADY Z INTERNETU WIĘC , NIE JA TEGO NIE WYMYŚLAŁAM XD <3 

KOCHAM WAS <3
NATALIA ;**


2 komentarze:

  1. Podoba mi się to jak piszes. masz rację życie jest coraz gorsze, teraz nastolatkowie martwią się proproblemami, o których kiedyś.mogli tylko pomarzyć.

    Zapraszam darunia-dusiunia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję ! <3 Napewno zajrzę do Ciebie !

    OdpowiedzUsuń